DRS Ground Exper Dedektör

Ocak 2, 2021 Yazar DEFİNECİ DEDEKTÖR KONYA 0

DRS Ground Exper Dedektör alanında en iyi dedektörlerden biri başarısını kanıtlamış dedektördür.,

MÜKEMMEL DERİNLİK ve METALTANIMLAMA

DRS Ground Exper tüm metaller hakkında sizeen gerçekçi bilgileri siz kazı yapmadanverebilir. Tespit ettiğiniz metalin yaklaşıkgörüntüsünü gösterebilir ve değerli olupolmadığı hakkında sizi bilgilendirir.

KABLOSUZ BAĞLANTI

DRS Ground Exper’le kablosuz bağlantıözgürlüğüne sahip olursunuz.Dedektörünüzün gerçekleştirdiğitüm işlemleri gerçek zamanlıolarak tablet bilgisayarınızda ya dacep telefonuzda(1) takip ederekdedektörünüzü yönetebilirsiniz.DRS Ground Exper’i telefonunuzla kullanmakisterseniz, satın alırken gerekli yazılımıncep telefonunuza yüklenmesini talepetmeniz yeterli.
Not: DRS Ground Exper yazılımı bazı cep telefonumodellerinde çalışmayabilir.

OTOMATİK TOPRAK AYARI

DRS Ground Exper’le toprak ayarını ilk açılıştabir defa yapmanız yeterlidir. Sonrasındaher türlü mineral etkisini otomatik olarakyok edecektir. Bu konuda şaşırtıcı  bir yeteneğe sahiptir.

MÜKEMMEL METAL TANIMLAMA

Kola kutuları, sigara paketleri, at nalı, çivigibi değersiz metaller hazine tutkunlarınınkorkulu rüyası olmuştur.DRS Ground Exper sayesinde bunlarla zamankaybetmezsiniz.Üstün değerlendirme ve grafik işleme yazılımı sayesinde hem metalin yaklaşık olarak şeklini görebilir hem de değerli ya dadeğersiz olduğunu kolaylıkla anlayabilirsiniz.

SİZE ÖZEL FİYAT TEKLİFİ İSTEYİN ANLIK İNDİRİMLERİMİZDEN FAYDALANIN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN.